Slavia Praha

Šmicer nechápe rozdané tresty. Kolářovi šlo přece o život, říká

Ondřej Kúdela již ví, kolik utkání bude pod hlavičkou UEFA stát. Den před odvetou s Arsenalem vyfasoval český obránce nejvyšší možný test – deset utkání, do kterých se již počítá první duel s londýnským týmem. Dojmy sdělil webu Nova Sport Vladimír Šmicer.

„Nečekal jsem to,“ zareagoval bezprostředně po verdiktu Vladimír Šmicer, který byl výsledkem dosti šokován. „Čekal jsem, že trest pro Kamaru bude větší, když napadl Kúdelu po utkání,“ pokračovala legenda Slavie i Liverpoolu.

Glen Kamara si nezahraje v soutěžích UEFA celkem tři duely, Kemar Roofe si za zranění Ondřeje Koláře nezahraje o jedno utkání více. „Za takový zákrok měl dostat určitě více jak čtyři utkání, ale nevím, jak to v sazebníku mají nastavené. Tam ale šlo opravdu o život,“ pronesl nesouhlasně Vladimír Šmicer.

Související obsah

„Bavil jsem se s doktory. Kdyby ho trefil lehce jinak, tak mohl mít trvalé následky,“ dodal hráč, kterému se přezdívka Štístko v reakci na potrestání Kemara Roofea, jenž se za svůj surový zákrok do dnešního dne oficiálně neomluvil.

Vladimír Šmicer nerozumí ani trestu pro Kemara Roofea, který ošklivě zranil Ondřeje Koláře:

David Panuška, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události