MMA

Bratři Nemkovovi na stejném turnaji! Jeden debutuje, druhý brání titul

Další galavečer prestižní organizace Bellator je za dveřmi. Tentokrát se o hlavní zápas postará šampion polotěžké váhy Vadim Nemkov, kterého čeká odveta s Philem Davisem. A na turnaji se představí také jeho bratr Viktor, kterého čeká role jiná. Zvládne pomstít bratra a zapsat se do nového působiště?

Bellator 257, který můžete sledovat v pátek 16. dubna na stanici Nova Sport a platformě Voyo od 23:45, zakončí vystoupení Vadima Nemkova (12-2). Ten se po osmi měsících vrací, aby v pyramidě polotěžké váhy obhájil svůj titul. V prvním kole turnaje jej čeká Phil Davis (22-5-1NC), bývalý šampion, kterého v roce 2018 těsně porazil na body.
 


Jenže ještě před tím se na úvodní kartě Prelims představí Vadimův bratr Viktor (28-7-1). Ten se v kleci představí po jedenapůlroční pauze, a navíc poprvé v Bellatoru. Starší bratr tak ve stínu mladšího sourozence vyráží do nového působiště a hned při debutu bude mít šanci vydobýt rodinou čest.
 

Při premiérovém zápase se střetne se švédským ranařem Karlem Albrektssonem. Jedním ze dvou zápasníků, kteří dokázali jeho bratra Vadima porazit. Tím druhým je český samuraj Jiří Procházka.
 

"Jsem šampion a odveta s Karlem neni na pořadu dne, neboť on od našeho zápasu několikrát prohrál. Také si přeji, aby můj bratr vyhrál a dokázal, že naš styl je ten lepší," vyjádřil se Vadim k zápasu svého sourozence.
 

A kdo vlastně bratři Nemkovovi jsou? Vadima netřeba déle představovat. Sedm výher v řadě, v Bellatoru neporažený a titul si vzal od ikony organizace Ryana Badera. 
 

Jeho o šest let starší bratr, šampion M-1 Global a světový šampion v sambu se zase změřil se zástupcem slovenského MMA. V roce 2016 donutil Attilu Végha odklepat už v prvním kole. Kromě dlouholetých dovedností mají oba bratři ještě jednu tajnou zbraň. Do boje je totiž vede legenda bojových sportu Fodor Emalienko.

Zdroj: ProfimediaV rámci Wolrd Grand Prix pyramidy o pás šampiona polotěžké váhy se v pátek uskuteční ještě další duel. UFC veterán Corey Anderson vyzve černého koně celé pyramidy, osm zápasů neporaženého šampiona ACA Dovletdzhana Jagšimuradova.
 

Hlavní karta Bellator 257:
Vadim Nemkov (12-2) vs. Phil Davis (22-5) - čtvrtfinále polotěžké váhy
Corey Anderson (14-5) vs. Dovletdzhan Jagšimuradov (18-5-1) – čtvrtfinále polotěžké váhy
Paul Daley (16-1) vs. Sabah Homasi (15-8) – domluvená váha do 79 kg
Veta Arteagaová (5-4) vs. Desiree Yanezová (5-2) – muší váha

 

Úvodní karta Prelims
Julius Anglickas (9-1) vs. Gregory Milliard (12-5) – polotěžká váha
Julia Buddová (14-3) vs. Dayana Siilvaová (9-5) – pérová váha
Steve Mowry (8-0) vs. Shaun Asher (13-3-1) – těžká váha
Grachik Bozinyan (10-4) vs. Demarques Jackson (11-4) – velterová váha
Raymond Daniels (2-1) vs. Peter Stanonik (4-4, 1 NC) – velterová váha
Karl Albrektsson (10-3) vs. Viktor Nemkov (30-7-1) – polotěžká váha
Pedro Carvalho (11-4) vs. Jay-Jay Wilson (7-0) – pérová váha
Lance Gibson Jr. (3-0) vs. Marcus Surin (6-2) – lehká váha
Saul Rogers (14-3) vs. Mads Burnell (14-3) – pérová váha
 

Sledujte Bellator 257 a bratry Nemkovovi v pátek 16. dubna živě od 23:45 na Nova Sport 2 a Voyo. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události