Fotbal

Nikoho přes palubu neházíme, brání se Tvrdík. Tým burcuje k výhře

Nikoho přes palubu neházíme, brání se Tvrdík. Tým burcuje k výhře
Zdroj: Profimedia

Fotbalová Slavia zná rozsudek kauzy ohledně údajného rasistického útoku Ondřeje Kúdely. Sešívaný boss následně skrze web poslal omluvu hráči Rangers. Sám pak na svém twitteru uvedl vše na pravou míru.

Především pak to, že omluvou Glenu Kamarovi a slíbením, že se postará, aby se podobné události neopakovaly, rozhodně nevystoupil proti své opoře.

"Ondřej má hrazený právní tým, nikdo ho přes palubu nehodil a sám si to nemyslí," napsal Tvrdík jménem klubu na svém twitterovém profilu.

"Předložili jsme přes 50 stran textu od advokátní kanceláře, rozsudek vynesen, konec. Klub se nemá kam odvolávat," připomněl předseda představenstva úřadujícího českého mistra.

Související obsah

Tvrdík také připomněl, že majoritní část klubových příjmů pramení právě od UEFA, z účasti v evropských pohárech a také z Premier League, kam prodala Tomáše Součka s Vladimírem Coufalem.

Podle jeho vyjádření je to až 85 %. "Nemohu si dovolit být jen fanoušek a dělat věci srdcem. Až si sundám dres předsedy, zanadávám si s vámi. Podpora v ČR je skvělá, musíme se dívat za hranice," vysvětlil posléze v komentářích.

Slavii čeká odveta čtvrtfinále Evropské ligy proti Arsenalu, kde bude chtít potvrdit cennou remízu z Emirates Stadium. "Musíme jít dopředu. A dnes vyhrát," burcuje sešívané jejich šéf.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události