MMA

Vémola rozšířil svou zoo! Ke lvovi si pořídil dva obrovské krokodýly

ZOO Karlose Vémoly se znovu rozrůstá. Slavný MMA zápasník si tentokrát do svého domova pořídil dva obrovské krokodýly. Samice dostala jméno po snoubence.

Ačkoli ve Vémolandu již dříve krokodýla měl, dva nové přírůstky rozhodně patří k největší fauně v domě. Kromě nich má ve své zoologické zřaloky, exotické ryby, rejnoky, želvu, psa a lvici Elsu.
 Samici pojmenoval po své snoubence. "Je velice agresivní, takže Lela, (smějící se emotikon)" odpovídal Vémola redakci Nova Sport. Nad jménem pro samce prý stále přemýšlí. Na dotaz kolik stojí pořízení si takového plaza, zápasník odpověděl: "Stojí hodně práce ho sehnat." Vémola o dalším snu mluvil již dříve a po vítězství nad Milanem Ďatelinkou si jej konečně splnil. Do svého sídla si je přivezl z krokodýlí ZOO Protivín, kde žije největší krokodýl v Evropě. Golem dosahuje téměř 5 metrů.
Krokodýlové navíc nejsou jediné, čím si první Čech v UFC udělal radost po posledním vítězství. Nedávno ukázal také na zakázku vyrobenou motorku.


 

A kdy se Terminátor vrátí znovu do klece? Před dalším soubojem ho čeká výměna součástek, přesněji další operace ramene. Zápasit by pak chtěl v létě na pražské Štvanici. S kým, to však zatím není jisté. Vémola má jedinou podmínku. Musí být v sázce titul, o který na OKTAGONU 22 přišel kvůli nesplnění váhy. Promotéři oznámili, že jeho příští soupeř bude jistě ze zahraniční, neboť na česko-slovenské scéně ve střední váze nemá konkurenci.

Související obsah


 

V poslední době se s jeho jménem znovu spojuje Rus Mikhail Ragozin z organizace RCC. Ten o duel stojí, ale podle českého bojovníka k němu jen tak nedojde. A to zejména kvůli financím.


V domě odpočívají krokodýli a na zahradě ve výběhu lvice Elsa. Podívejte se, jak probíhá krmení divoké šelmy:
Sledujte sport také na portálu Voyo, kde si můžete vychutnat oblíbené přenosy živě i ze záznamu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události