Fotbal

Messi zůstane! Prezident Barcelony tvrdí, že našel ztracenou motivaci

Messi zůstane! Prezident Barcelony tvrdí, že našel ztracenou motivaci
Zdroj: Profimedia

Zůstane Lionel Messi přece jenom v Barceloně? Kolem božského Argentince je s blížícím se letním přestupovým období stále rušno. Nicméně sám prezident katalánského velkoklubu nyní přišel s oznámením, že levonohý šikula nakonec zůstane v Barce. Jasněji by mohlo být i po sobotním finále španělského poháru.

33letý Lionel Messi je stále klíčovým mužem Barcelony, nicméně v týmu mu končí smlouva a sám fotbalista už v minulém roce vyjádřil velkou chuť odejít jinam.

Přestupové námluvy sice tehdy nevyšly, nicméně letos tomu může být jinak. Všechny tyto zvěsti však odmítá prezident Barcelony Joan Laporta, který je přesvědčen, že Messi v týmu zůstane.


Související obsah

"Vše pokračuje podle plánu. Dělám všechno pro to, abych ho udržel. Messi navíc našel ztracenou motivaci. Je to skvělá osobnost a jsem si jistý, že bude chtít pokračovat v barcelonském drese," oznámil do médií prezident Laporta.

 

Související obsah

Jasněji také může být po sobotním finále španělského poháru, kde má Barcelona šanci získat první trofej po dlouhých dvou letech. Soupeřem bude Athletic Bilbao.

 


Sám Messi se na utkání speciálně navnadil, když překvapivě shodil svůj plnovous.

Sledujte sport i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.


Kolem Lionela Messiho bylo v minulém roce hodně rušno:


TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události