MMA

Procházka ukázal vítězný účes: Doufám, že je dost šílený, říká bijec z UFC

Procházka ukázal vítězný účes: Doufám, že je dost šílený, říká bijec z UFC
Zdroj: Profimedia/Instagram @jirkaprochazka, koláž TN.cz

Druhý zápas v UFC a hned na hlavní kartě. Jiří Procházka nebude ale dělat dojem jen svým výkonem, ale také svou novou vizáží, kterou představil na svém instagramovém účtu.

Z vizáže "dřevorubce" přešel na styl asijského válečníka. Značnou část hlavy si nechal oholit, nechal si jen pruh vlasů, které si navíc nechal prodloužit a vymodelovat z nich speciální účes.

"Mám staženej ksicht. Ze začátku mi to úplně mi to vytahovalo obličej. Teď už mě to tak příjemně pne," prozradil k nové vizáži Procházka.

"Tuto ideu jsem měl v hlavě už nějakou dobu a pak jsem narazil na obrázek thajského zápasníka. Připomnělo mi to mongkon, který nosí rituálně před zápasem," vysvětlil důvod vzniku.

"Na tento zápas mi to přišlo jako ideální válečnický účes. Doufám, že je to dostatečně šílený," říká se smíchem.

Procházka a jeho tým počítají s řadou omezení týkajících se onemocnění covid-19. Na samotný zápas si věří a zpětně ocenil i to, že dostal v přípravě více času.

"Jsme připravení na všechny varianty. Jak na to, že skončíme po pár vteřinách v prvním kole, tak i na bitvu pět krát pět minut," líčil na tiskové konferenci brněnský rodák.

Související obsah

Pro něj je bitva s Dominickem Reyesem velká výzva. Coby první Čech bude bojovat v hlavním zápase karty. "Beru to jako normální zápas. Nechám si, aby mi to došlo, až po zápase," ujistil Procházka.

S tím je spojená i celá řada mediálních povinností. "UFC si najalo tým kameramanů, kteří s námi dělají minidokument před zápasem a ten budeme mít za zády i v Las Vegas," vysvětlil trenér a manažer Martin Karavainov.

"Natáčel nás ještě štáb, který dělal medailonek, který poběží při zápase," doplnil.

Související obsah

Procházka se cítí po přípravě skvěle, povedlo se mu překonat drobné zdravotní neduhy, zregenerovat a řádně potrénovat. "Jel jsem, co jsem měl a dal do toho svůj matrix," říká.

Jiří Procházka hovořil pro Nova Sport měsíc a půl před zápasem. Co řekl v přípravě?

Sledujte sport i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události