Fotbal

Titul pro West Ham? Takhle by se změnila tabulka po vyřazení šesti týmů

Titul pro West Ham? Takhle by se změnila tabulka po vyřazení šesti týmů
Zdroj: Profimedia

Světem hýbe kauza ohledně založení Evropské super ligy. Postupně se kolem ní vyjadřují další velká jména nejen fotbalového světa. Na ostrovech si již hrají s myšlenkou, jak by vypadala liga bez šesti týmů, kterým by mohlo hrozit vyřazení z Premier League.

Liga by nyní měla pouze čtrnáct účastníků a hrálo se jen 26 kol. Po spočítání bodů bez šesti potenciálně vyřazených celků, by byl první West Ham. Tým Tomáše Součka a Vladimíra Coufala by byl tři body od zisku titulu v Premier League.

West Ham by si navíc vybojoval účast v Lize mistrů. Ta by byla bez dvanácti mužstev, které prestižní turnaj v následujícím ročníku opustí.

Související obsah

Na druhém místě by byl Leicester a třetí nováček ligy z Leedsu. Téma nově vznikající ligy a vyřazení týmů z domácích soutěží se bude ještě dosti diskutovat a každý den se objeví další novinky a ohlasy.

Sledujte sport také na portálu Voyo, kde si můžete vychutnat své oblíbené přenosy živě i ze záznamu.

I kdyby šestice týmů vyřazena nebyla, tak West Ham stále bojuje o Ligu mistrů:

David Panuška, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.