MMA

Vémola pod palbou: Prý týrám zvířata, hovada, nabídněte řešení, vzkazuje

Vémola pod palbou: Prý týrám zvířata, hovada, nabídněte řešení, vzkazuje
Ilustrační foto: Karlos Vémola a krokodýl | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Po kauze s lvicí Elsou Karlos Vémola čelí další vlně ostrých komentářů. Naštvaní fanoušci jej tentokrát kritizují za obří krokodýly Káčka a Lelu, které si nově pořídil do své domácí zoo.

Vémola se k situaci vyjádřil během pravidelného nedělního vysílání na sociálních sítích. “Sklidil jsme za to plnou hejtů, je to to samé, jako když přišla Elsa. Jsem prý tyran zvířat a že jsou zvířata v kleci,“ řekl na úvod.

 

Stejně jako pro nalezenou lvici i pro krokodýly se stalo útočiště ve Vémolandu prý záchranou. “Posledních deset let byli v nějakém výběhu, a ten bohužel přerůstají. V Protivíně (krokodýli zoo) toho mají hodně a já jsem je vzal z menšího do většího výběhu. Nejsem hovado, které je jelo chytit někam do Afriky,“ vysvětloval Vémola, který také připomněl, že je velký milovník zvířat. Kvůli výběhu s bazénkem pro krokodýly obětoval pracovnu s knihovnou.


Cestu krokodýlů do svého sídla Vémola pečlivě zdokumentoval na sociálních sítích. Podívejte se:


 

Samice dostala jméno po Vémolově snoubence Lele, prý proto, že je agresivní. A samce následně pojmenoval Káčko, podle filmového ztvárnění známého gangstera Radovana Krejčíře.


A Terminátor neodpustil ani komentář na adresu svých kritiků: “S prominutím ty hovada, co mi píšou, že týrám zvířata, jestli mají nějaké možnosti nebo nápady, jak ty krokodýly naložit a převézt do Afriky, tak sem s tím. Ale myslím, že nikdo z hejtrů na to nemá koule ani finance.“

Obdobný agument Vémola využíval proti vlně kritiky za chování lvice Elsy, kterou od paní doktorky Holovské převzal do dočasné péče. Tehdy mu Viktor Pešta nabízel spolupráci s organizací, která by se o líče postarala, ale Terminátor řešení vyslyšet nemohl. Lev totiž není jeho, jak připomněl.

Související obsahSledujte sport také na portálu Voyo, kde si můžete vychutnat oblíbené přenosy živě i ze záznamu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události