Fotbal

Sny si nemůžete koupit, vyjadřuje se proti Super lize fotbalová hvězda

Sny si nemůžete koupit, vyjadřuje se proti Super lize fotbalová hvězda
Zdroj: Profimedia

K založení Super ligy se již vyjádřili hráči, kteří v ní mají nastupovat. Celá situace se dostala například až do Ameriky, kde fotbal není zas až tak populární. Vyjadřoval se například známý komik James Corden.

Ten má vlastní show, kde mimo jiné pronesl, že šlo o nejhorší rozhodnutí vlastníků klubů, které kdy zažil napříč všemi sporty. Zmínil, že kluby především v Anglii, byly založeny dělníky a bohatí jim je kradou. Celou situaci ohledně Super ligy přirovnal k ceně pro herečku roku, kde by byly nominovány pokaždé stejné čtyři ženy bez ohledu na to, jestli vůbec natočily nějaký film.

Prvním hráčem, který se k celé situaci vyjádřil a je členem super ligového týmu, byl Bruno Fernandes z Manchesteru United. "Sny si nemůžete koupit," pronesl ve svém instagramovém příběhu.

Manchester United měl mít údajně brífink s kabinou ohledně této novinky, což hráči brali velice špatně. Kapitán Harry Maguire se dostal do přestřelky s místopředsedou klubu Edem Woodwardem.

Související obsah

Na druhé straně Manchesteru mají zase problém s prodáním dvou tisícovky vstupenek na finále Carabao Cupu mezi Citizens a Spurs. Fanoušci ostatních klubů navíc vyzývají příznivce vedoucího celku Premier League, aby duel bojkotovali. Anglický svaz chce poprvé po třinácti měsících posadit do sedadel větší počet diváků.

Po pondělním utkání v rámci Premier League se vyjadřoval také James Milner, dlouholetý záložník Liverpoolu. "Vůbec se mi to nelíbí a doufám, že k tomu nedojde." Do podobných diskuzí se dostával i trenér Jürgen Klopp, který se ovšem snažil být opatrný v tom, co řekne. Postoj majitelů se mu ale úplně nepozdával.

Sledujte sport také na portálu Voyo, kde si můžete vychutnat své oblíbené přenosy živě i ze záznamu.

Kluby už si vznik Super ligy odsouhlasily:

David Panuška, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události