Fotbal

Manekýn Ronaldo. Během přímého kopu předvedl komické bránění

Fotbalista Cristiano Ronaldo na sebe opět upozornil, nicméně tentokrát to nebylo kvůli jeho gólům a technickým parádičkám, nýbrž svým komickým bráněním ve zdi. Jeho Juventus tak po chybě CR7 prohrával 0:1 s Parmou, zápas však nakonec otočil a vyhrál 3:1.

Není to poprvé, co Juventus inkasoval branku z přímého kopu přes Cristiana Ronalda. „Ve zdi nemůže být hráč, který se bojí dostat ránu,“ vyjadřoval se již dříve známý kouč Fabio Capello.


Cristiano Ronaldo je skvělý střelec a útočný hráč, ale bránění standardních situací mu opravdu nejde. V březnu hvězdnému hráči bylo vyčítáno postavení ve zdi v utkání Ligy mistrů proti Portu. Portugalský celek díky brance právě přes Ronalda postoupil do další fáze.
Situace se opakovala ve středečním ligovém utkání proti Parmě, kde tentokrát Ronaldo ani nevyskočil a spíše si chránil obličej. Gastón Brugman díky tomu poslal svůj celek do vedení, ale Stará dáma duel nakonec otočila.

Související obsahInternetem se ovšem opět šíří obrana od portugalské hvězdy, která byla minimálně dosti žalostná. Příště by Ronalda měl nejspíše nahradit někdo, kdo se nebojí obdržet ránu.

Související obsah


Sledujte sport i na portálu Voyo, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.

David Panuška, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události