Vrána po své kanonádě chválil tým. Bez těch kluků bych šance neměl

Útočník Jakub Vrána prožil opravdu výjimečnou noc. V NHL dal totiž poprvé v kariéře čtyři góly a na pozápasovém rozhovoru si pak mohl popovídat i česky. Pochválil zejména tým.

"Dneska jsme měli hodně šancí a padalo to tam. Musím samozřejmě říct, že to byl týmový úspěch. Bez těch kluků na ledě bych se k těm šancím prostě nedostal," pochválil Vrána výkon jeho spoluhráčů z Detroitu. Jeho český kolega Filip Zadina mu pak hned dvakrát přihrával.

Nedá se zastřít, že 25letéto forvarda jeho trejd z Washingtonu do Detroitu hodně mrzel. V Capitals působil od roku 2014, kdy ho tým draftoval v prvním kole a o čtyři roky zde vyhrál Stanley Cup.


Související obsah


 

Nyní si musí zvykat na novou roli v Detroitu, který prochází velkou obměnou a letos tak na play-off musí prakticky zapomenout.

Související obsah


 

"Všechno je tady pro mě nové, město a další věci. Ale mimo led všechno klape a kluci jsou tu výborní a pomáhají mi. Na něčem se tu pracuje a dneska to vyšlo dokonale," dodává Vrána.
 

Sledujte sport také na portálu Voyo, kde si můžete vychutnat své oblíbené přenosy živě i ze záznamu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NHL

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.