Fotbal

Blíží se velký přestup? Kolem Hložka krouží slavný Liverpool

Podle zdrojů z Ostrovů se Liverpool začal výrazně zajímat o služby Adama Hložka. Osmnáctiletý český fotbalista Sparty Praha by mohl posílit útočnou sílu The Reds, kteří údajně posilu do ofenzivy hledají.

To by byla největší přestupová pecka českého hráče za posledních pár let. Podle webu Football Insider je skautingový tým Liverpoolu naprosto okouzlen výkony Hložka v letošní sezóně.


Adam Hložek je na fotbalovém světě už celkem dlouhou dobu, ale přesto mu je teprve osmnáct let. Nastal čas pro velký přestup? Hložek letos za Spartu v české lize odehrál třináct utkání a byl u dvanácti branek. Pět jich dal a u sedmi asistoval.
 

Související obsahO zájmu slavného anglického celku v posledních hodinách píšou všemožné deníky věnující se chodu mužstva z Anfieldu. Dříve se o Hložka zajímala třeba Borussia Dortmund, Juventus, Bayern Mnichov či West Ham.


Adam Hložek také nedávno představil svou přítelkyni:Sledujte sport také na portálu Voyo, kde si můžete vychutnat své oblíbené přenosy živě i ze záznamu
 

David Panuška, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události