NBA

Durant následuje Kobeho Bryanta! I hvězda Nets už má Oscara

Durant následuje Kobeho Bryanta! I hvězda Nets už má Oscara
Kevin Durant a Kobe Bryant Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Kevin Durant jde ve šlépějích zesnulého Kobeho Bryanta. Stejně jako legenda NBA, i hvězda Brooklynu Nets má nyní na kontě film, který vyhrál Oscara.

Hvězda Brooklynu Nets má již ve sbírce cenu za NBA nováčka roku, nejužitečnějšího hráče sezóny i dvě ocenění za nejužitečnějšího hráče ve finále ligy. Nyní si Durant připsal další trofej, a to mimo palubovku.

 

V neděli na 93. ročníku Academy Awards vyhrál Oscara v kategorii nejlepších krátkých hraných filmů snímek Two Distant Strangers, na kterém se Kevin Durant spolu se svým manažerem a hráčem Utahu Jazz Mikem Conleym podíleli jako výkonní producenti.


Trailer k filmu Two Distant Strangers:

 

Oscar přišel jen chvíli poté, co se uzdravený Durant po třech zápasech vrátil zpět do hry. Proti Phoenixu Suns si připsal skvělých 33 bodů a Nets dovedl k důležitému vítězství. Více v reportáži níže:Podobný úspěch ve filmové branži se v roce 2018 podařil také Kobe Bryantovi, který v roce 2020 zemřel při letecké havárii. Dlouholetá opora Lakers vyhrála Oscara za krátký animovaný film Dear Basketball, který byl inspirovaný jeho odchodem do hráčského důchodu.

Související obsah


TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události