Fotbal

Tak to je bomba! O Simu se zajímá gigant z Premier League

Tak to je bomba! O Simu se zajímá gigant z Premier League
Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

To by byl parádní přestup! Podle twitterového účtu Man United News se Manchester United zajímá o křídelního hráče ze Slavie, Abdallaha Simu. Po Adamu Hložkovi se tak jedná o další horké zboží z české ligy, které zaujalo giganty z Premier League.

Ještě v loňské sezoně hrál teprve devatenáctiletý senegalský hráč za Táborsko, nyní jej sleduje samotný Manchester United. I tak velký skok lze v kariéře udělat. Letošní sezona se Simovi mimořádně daří. Svými jedenácti góly pomohl Slavii k již téměř jistému titulu a navrch přidal další čtyři trefy v Evropské lize, kterými upoutal i kluby ze zahraničí. Již dříve se hovořilo, že o něj má zájem londýnský Arsenal.


Zatím není známo, kolik by aktuálně druhý tým Premier League a semifinalista Evropské ligy byl ochoten za Simu zaplatit, ale jelikož má talentovaný útočník ve Slavii smlouvu až do roku 2024, určitě by to nebyla levná záležitost.


Související obsahJe jasné, že United útočníka potřebovat budou. Edinsonovi Cavanimu už je 34 let a kromě Anthony Martiala má tým, který vede Ole Gunnar Solskjaer, na hrotu jenom samé mladíky.
Sima sice v současnosti plní roli křídelního hráče, ale není vyloučené, že se ho budou snažit využít právě na tomto postu.


Takhle Abdallah Sima popravil v Evropské lize Leicester:

Jakub Martinovský, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události