Basketbal

Philadelphia vydřela čtvrtou výhru v řadě, Knicks pokračují v dobré formě

Noční zápas zámořské NBA nabídl hodně pestrý program. Dobrou formu potvrdila Philadelphia, která vydřela čtvrtou výhru v řadě a nadále vede Východní konferenci.

Philadelphia nastoupila proti San Antoniu a dlouho šlo o hodně vyrovnanou bitvu. Po čtyřech čtvrtinách svítil na ukazateli skóre 107:107. Šlo se tak do prodloužení, kde uspěli 76ers.

Jedenáctou výhru z posledních dvanácti zápasů urval New York Knicks. Hostující basketbalisté neměli příliš práci s Houstonem, který je poslední v Západní konferenci. Knicks zvítězili 122:97.

Možná trochu překvapivě se nedařilo Brooklynu, který nestačil na Milwaukee, za který řádil Antetokounmpo, jenž nasázel 49 bodů. Bucks nakonec vyhráli o tři body 117:114.