Ostatní sporty

Od hádky s policií, až k parádnímu vítězství. Famózní příběh šampiona Ogiera na Nova Sport

Od hádky s policií, až k parádnímu vítězství. Famózní příběh šampiona Ogiera na Nova Sport
Zdroj: Lukáš Chum

Štáb TV Nova vyrazil natáčet pořad Český motorsport přímo na premiéru Mistrovství světa v Chorvatsku! Soutěž v oblíbené letní destinaci českých turistů přinesla několik strhujících příběhů ze zákulisí.

Ve zbrusu novém dílu uvidíte šokující bouračku komety sezony Fina Rovanpery nebo tvrdý náraz Sebastiana Ogiera do civilního auta. Těšit se můžete i na exkluzivní rozhovor s českým inženýrem z tovární Toyoty Davidem Zubíčkem.

Pro ty z vás, kteří se na rally do Chorvatska chystají příští rok, jsme připravili praktické tipy na cestu. Dozvíte se, jak dobře jsou dostupné erzety a jak nejlépe komunikovat s místními obyvateli.

Související obsah

Uvidíte také to nejlepší z prvního kola divácké soutěže Nova Sport eRally Cup. Hrajeme o svezení v závodní Škoda Fabia Rally2 evo. Průběžně vede David Dorňák o necelé dvě vteřiny před Milanem Wolfem. Těšit se ale můžete i na jízdu České Miss Andrey Bezděkové nebo kuchaře Jana Punčocháře.

Premiéru Českého motorsportu z WRC Chorvatsko uvidíte exkluzivně na stanici Nova Sport1 v pondělí 3.5. od 20:05 na Nova Sport 1 a Voyo. Ze závodního studia pořad tradičně moderují Radek Mazal a Nikola Červinková.

První díl nového pořadu Český motorsport si můžete připomenout zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Ostatní sporty

Důležité Události