MMA

Bellator: Zrodil se nový šampion a Anthony Johnson se vrátil knokautem

Bellator má nového krále, na trůn bantamové váhy usedl Sergio Pettis, který přestřílel Juana Archuletu. Dění v kleci také ovládli Anthony Johnson a Michale Page, kteří své soupeře doslova zničili.

Sergio Pettis porazil Juana Archuletu na body
Hlavní tahák večera, Archuleta vs. Pettis, se protáhl na pět celých kol. Po posledním zaznění gongu nebylo o vítězi pochyb. Sergio Pettis (21-5), mladší bratr slavného Anthony Pettise, byl v postoji o třídu lepší a nyní už bývalého šampiona překonal i fyzickým fondem. Po 25minutách si připsal jednomyslné vítězství 50-45, 49-46, 49-46. Pettisové tak ovládli i druhou nejprestižnější organizaci světa, starší bratr Anthony byl dříve šampionem lehké váhy v UFC.
 
 

Anthony Johnson porazil Jose Augusta ve 2. kole TKO.
Před titulovou bitvou se do klece po čtyřech letech vrátil UFC veterán Anthony Johnson (23-6), který rukavice oprášil ve 37 letech. “Rumble“ byl proti náhradníkovi Jose Augustovi (7-3) jasným favoritem, ale už v prvním kole šel k zemi.
 

Augusto, který byl zatlačen k pletivu, se ohnal rychlým hákem, který nepřipraveným Johnsonem pořádně otřásl. Američan pod náporem dalších úderů klesl k zemi, kde čelil dalším ranám a pokusům o submisi. Vše ale jako se štěstím přežil a ve druhém kole soupeři výprask vrátil. Rychlý výpad přední rukou v kombinaci s hákem a Brazilec v mdlobách padl k zemi.


VIDEO: Nejlepší momenty zápasu Johnson vs. Augusto:Johnson se tak stal posledním semifinalistou pyramidy World Grand Prix 2021, kde nejlepší polotěžké váhy soupeří o titul a milion dolarů. V boji o finále se střetne s úřadujícím šampionem Vadimem Nemkovem.

Zdroj: Profimedia

 

Peter Queally porazil Patrickyho Pitbulla ve 2. kole TKO (zákaz doktora)
Reprezentantovi SBG gymu, kde trénuje Conor McGregor, se podařilo v extrémně vyrovnaném duelu ukořistit vítězství, a to díky tvrdému loktu, kterým Freireho (23-10) otevřel. Pitbullovi se z čela nezastavitelně řinula krev a doktoři jej mezi 2. a 3. kolem nepustili dál.


 

Michael Page porazil Dereka Anderson v 1. kole TKO (zákaz doktora)
Hlavní kartu zahájila hvězda Bellatoru Michale “Venom“ Page (19-1). Vysoký, šlachovitý ranař si tentokrát připsal páté vítězství v řadě, když Dereka Andersona (17-4) trefil nelítostným kopem, který Američanovi značně upravil fasádu. Soupeř statečně dokončil první kolo, ale o pauze jeho utrpění ukončil doktor, který jej se zaraženým nosem nenechal pokračovat.

VIDEO: Nelítostný kop z dílny Michaela Page:


 

Výsledky karty Prelims
Lorenz Larkin porazil Rafaela Carvalhoa na body
Raufeon Stots porazil Joshe Hilla na body
Johnny Soto porazil Webera Almeidu na body
Patchy Mix porazil Alberta Moralese ve 3. kole submisí (arm triangle)
Johnny Eblen porazil Daniela Madrida v 1. kole KO.
Johnny Campbell porazil Henryho Corralese ve 2. kole sumbisí (rear-naked choke)
Erik Perez porazil Blaineho Shutta na body
Logan Storley vs. Omar Hussein – zrušeno

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události