NHL

Tom Wilson šel k zemi. Do šatny ho poslal mladý útočník Philadelphie

Tom Wilson prožívá hodně výrazný týden v NHL. Na jeho začátku se popral v utkání s Rangers a byl potrestán nejvyšší možnou peněžní pokutou, v dalším zápase šarvátky pokračovaly. Nyní se karta obrátila a tentokrát šel k zemi právě vyhlášený potížista.

V předposledním utkání základní části se v průběhu první třetiny srazil Tom Wilson s Nicolasem Aude-Kubelem. Zraněný hráč se dlouho zvedal z ledu a nakonec s pomocí spoluhráčů zmizel v šatně. Nakonec ale utkání dohrál. Zůstane záhadou, zda šlo o nechtěný kontakt anebo úmyslný zákrok, ale hráč Philadelphie mezi zákeřné hokejisty nepatří.


Zápas pak v prodloužení rozhodlaPhily a porazila Washington 2:1.


Útočník Washingtonu Capitals je dosti diskutovanou a velice neoblíbenou postavou v NHL. Svou pověst si pošramotil především v uplynulém týdnu, kdy na zemi boxoval do Pavla Bučněviče a poté k ledu surově shodil Artěmije Panarina, čímž hvězdě ukončil sezónu.

 

Související obsah

Po těchto zákrocích se očekávala několikazápasová stopka, která ale kupodivu nepřišla. V zámoří se tato skutečnost hodně řešila a vlastně stále řeší. Velký nesouhlas jde na adresu George Parrose, šéfa disciplinární komise.


V odvetě s Rangers létaly rukavice hned od úvodního vhazování. Konfrontován byl i Tom Wilson, do kterého se pustil Brendan Smith. Široká veřejnost nadále požaduje suspendaci Toma Wilsona, názory lze vidět snad pod každým příspěvkem NHL na sociálních sítích.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události