Frankfurt pouze remizoval a nevrátil se na čtvrté místo Bundesligy

Fotbalisté Frankfurtu se mohli v případě vítězství vrátit na čtvrté místo Bundesligy. Jenže v domácím zápase pouze remizoval a zůstává pátý. Ve hře byla také Daridova Hertha, která též bere bod ze zápasu s Bielefeldem.

Frankfurt v zápase s Mohučí nezačal vůbec dobře a už od 11. minuty prohrával po brance Karima Onisawy. Nakonec ale domácí vybojovali alespoň bod. A to až v samém závěru pět minut před koncem.

Ajdin Hrustic nejprve vypálil dělovku, která byla zblokována. Následně se k němu míč dostal znovu a ze země dokázal prostřelit hostujícího gólmana.