Trable pro PSG. V boji o titul ztratili Pařížané dva body s Rennes

Hodně velkou trhlinu dostávají mistrovské plány PSG. Pařížané se mohli opět přiblížit vedoucímu Lille, ale na hřišti Rennes pouze remizovali 1:1.

Hostující PSG bylo od začátku zápasu lepším týmem a vytvořilo si několik příležitostí. Jenže gól ne a ne přijít. Toho se dočkali až v šesté minutě nastavení prvního poločasu, kdy se z pokutového kopu trefil Neymar.

Rennes se tlačilo za vyrovnáním a nakonec byl domácí celek odměněn brankou. Konkrétně v 70. minutě. Sehrou Guirassy zůstal nepokrytý na hranici vápna a hlavou vyrovnal.

A to v závěru mohli domácí dokonce strhnout vedení na svou stranu. A jen díky Navasovi zůstal stav 1:1. Oba týmy tak berou po bodu. Dvě kola před koncem tak ztrácí PSG na vedoucí Lille tři body a navíc má horší vzájemné zápasy.

Na třetí příčku se vrátilo Monaco, které zvítězilo nejtěsnějším možným rozdílem na hřišti Reims. Před čtvrtým Lyonem má ale náskok pouze bodu.