Michal Sadílek

Sparta má zájem o Sadílka. Mladého reprezentanta sledují i v zahraničí

Sparta má zájem o Sadílka. Mladého reprezentanta sledují i v zahraničí
Zdroj: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Fotbalová Sparta má údajně zájem očeského mládežnického reprezentanta Michala Sadílka. Ten aktuálně hostuje z PSV na severu Čech, kde si letos s týmem zahrál i Evropskou ligu. Mluví se i o Freiburgu a Hamburku.

Mládežnický reprezentant byl Liberci v říjnu propůjčen z nizozemského PSV. Jednadvacetiletý fotbalista se brzy stal důležitým článkem sestavy Slovanu a v letošním ročníku dal již pět branek. Zahrál si i v Evropské lize či na juniorském mistrovství Evropy.Hostování po sezóně ovšem skončí a zájem o služby českého záložníka má podle webu ed.nl pražská Sparta. Sadílek je údajně žádán také v Německu, kde má zájem prvoligový Freiburg. Nizozemský portál píše také o Hamburku, jenž bojuje o postup do první ligy.

Související obsah

Sadílek je s Libercem na šestém místě ligové tabulky se ztrátou šesti bodů na evropské poháry. Do konce aktuálního ročníku zbývá odehrát poslední tři zápasy. 

VIDEO: Libercem se Sadílkem v sestavě předvedl dobrý výkon v Evropské lize, kde se severočechům povedlo vyhrát například v Gentu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Michal Sadílek

Důležité Události