Nešahej na to! Haaland musel fackou usměrnit nedočkavého spoluhráče

Erling Haaland musel výchovným pohlavkem pokárat svého spoluhráče. Norskému kanonýrovi se nelíbilo, že Mahmoud Dahoud šáhl na trofej ještě před oficiálním předáním.

Haaland ve čtvrtek oslavil první trofej za působení v Dortmundu. Po výhře 4:1 nad Lipskem zdvihl grál německého poháru.

Oslavy přinesly jeden úsměvný moment, kdy 20letý útočník musel usměrnit svého spoluhráče. Dahoud se trofeje dotkl ještě před oficiálním předáním, což Haalanda vytočilo natolik, že ze zadu viníkovi uštědřil výchovný políček.

Haaland, který ve 39 zápasech dal 39 gólů, k zisku trofeje sám přispěl dvěma góly. Ve 28. minutě se trefil poprvé a v 88. minutě upravil konečný stav na 4:1. Dalším střelcem Borussie byl dvougólový Sancho.