Fotbal

Další ve frontě. Fotbalová legenda si vybrala Simu jako vysněnou posilu

Další ve frontě. Fotbalová legenda si vybrala Simu jako vysněnou posilu
Zdroj: Profimedia

Do fronty zájemců o služby talentovaného mladíka Abdallaha Simy se má připojit nově také Crystal Palace. Hráč pražské Slavie by měl údajně být první vysněnou posilou nového kouče Franka Lamparda.

Dříve skvělý fotbalový záložník a nyní trenér Frank Lampard má po Royi Hodgsonovi převzít Crystal Palace. Hodgson je totiž na odchodu do důchodu a legenda anglického fotbalu jej má nahradit.


Agent dvaačtyřicetiletého trenéra, který svou hráčskou kariéru začínal v dresu West Hamu potvrdil, že se jedná o dalším “Lampsově” trenérském angažmá. Práce v Crystal Palace je podle jeho slov blízko.


Lampard má za sebou neúspěšné angažmá v týmu, kde zažil svoji největší slávu – v Chelsea. Spolehlivý italský novinář Fabrizio Romano, jenž je znám především přestupovými spekulacemi, které jsou většinou pravda, přišel s informací, že Lampardův vysněný přestup číslo jedna je právě Sima.

Související obsah


Crystal Palace se tak přidal do fronty zájemců, dříve zalíbení projevili Manchester United, Arsenal a také West Ham United, jenž má výborné zkušenosti s hráči ze Slavie Praha.


Abdallah Sima v devatenácti letech naskočil do sestavy Slavie a zažil naprosto úžasný rok, který jej může dostat ze třetí české ligy až do Premier League, neboť sezónu začal v Táborsku.


Celkem letos za Slavii nastřílel patnáct branek, včetně jedné na hřišti Leicesteru v prvním kole Evropské ligy. Jeho cena je podle renomovaného portálu transfermarkt jedenáct milionů dolarů (asi 228 miliónů korun). Očekává se ale vyšší cena.

Abdallah Sima se prosadil na hřišti Leicesteru, čímž se dostal do povědomí ostrovních médií a skautů:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události