SK Slavia Praha

Kde skončí Abdallah Sima? Zájem má Arsenal, Slavii přišla nabídka

Kde skončí Abdallah Sima? Zájem má Arsenal, Slavii přišla nabídka
Zdroj: Profimedia

Jeden z největších objevů letošní sezóny v nejvyšší české soutěži je nadále v hledáčku londýnských týmů. Sám Abdallah Sima přesun do Premier League upřednostňuje. Zájem má nově Arsenal.

Jako blesk naskočil v zimě minulého roku do české soutěže Abdallah Sima, který se velice brzy stal tahounem pražské Slavie. Netrvalo dlouho a kolem senegalského mladíka začaly kroužit velkokluby nejen z Velké Británie.

 

 

Sima nasázel v letošním ročníku ve všech soutěžích již devatenáct branek a jeho cena se rapidně zvýšila. Po zájmu West Hamu, který má zkušenosti s hráči ze Slavie, se do boje přidal také Arsenal, kterého ofenzíva poměrně trápí.

Dříve měl například zájem i Juventus, PSG či Manchester United. Podle ostrovních médií se do hry o devanáctiletého mladíka přidal i Arsenal.

 

Podle deníku Evening Standard Slavia už dokonce dostala nabídku ve výši 25 milionů dolarů (přibližně 530 miliónů korun) od nejmenovaného klubu.

Související obsah

Rychlonohý ofenzivní hráč, který může hrát jak v útoku, tak i v záloze, se prosadil například na hřišti Leicesteru v Evropské lize. Branku dal i Spartě v derby, ale především brankou a výkony proti Leicesteru se dostal do hledáčku ostrovních týmů.


 

Abdallah Sima se ukázal na hřišti Leicesteru, kde se prosadil gólem zpoza vápna: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události