Fotbal

Zpátky do Edenu: Hvězdy Souček, Coufal a Král se vrací na Slavii

Zpátky do Edenu: Hvězdy Souček, Coufal a Král se vrací na Slavii
Zdroj: koláž tn.cz / Profimedia

V rámci posledního kola nejvyšší české fotbalové ligy, kde se bude předávat pohár pro mistra, budou v Edenu přítomní i dva hráči Premier League a vicemistr ruské Premier Ligy. Slavia tak bude slavit i se svými bývalými hráči.

V sobotu 29. května se uzavře letošní ročník Fortuna ligy. Naprosto jednoznačným vítězem je pražská Slavia, která v posledních dvou kolech bude usilovat o zakončení sezóny bez jediné prohry. Na konci května do Edenu přijede Dynamo České Budějovice.


Předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík na Twitteru oznámil, že bude slávistická rodina pohromadě. Titul a medaile pro mistra ligy oslaví s bývalými spoluhráč i Vladimír Coufal, Tomáš Souček a Alex Král.

Související obsah


West Ham v posledním utkání sezóny bude bojovat o vstupenku do Evropské ligy, ale v závěrečném kole musí bezpodmínečně porazit Southampton. Dříve v tomto týdnu se Tomáš Souček stal nejlepším českým střelcem v jedné sezóně Premier League. Vstřelil deset gólů.


Alex Král se Spartakem Moskva skončil o bod na druhém místě a bude v létě usilovat o Ligu mistrů. Pokud se tedy kudrnatý záložník, který dokáže zahrát i v obraně, nepřesune například do Anglie.

Slavia došla až do čtvrtfinále Evropské ligy, kde ale padla s Arsenalem: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události