Fotbal

Nešťastný večer pro hvězdu City. Ve finále utrpěla i zlomeninu nosu

Nešťastný večer pro hvězdu City. Ve finále utrpěla i zlomeninu nosu
Zdroj: profimedia.cz

Pro Kevina De Bruyneho nebyl sobotní večer nejšťastnějším v životě. Nejen, že jeho Manchester City ani letos nedokázal vyhrát Ligu mistrů, ale ještě se v utkání zranil. Odnesl si akutní zlomeninu nosu a levé očnice. Jaké to bude mít následky v dalších týdnech ale nezveřejnil.

Belgický záložník je pro Pepa Guardiolu dlouhodobě naprosto nepostradatelným hráčem. I s ním v sestavě však Manchester City tahal ve finále Ligy mistrů za kratší konec a potřeboval nutně vyrovnat. Na začátku druhého poločasu ale musel hvězdný záložník nuceně střídat.

Související obsah

V 56. minutě se uprostřed hřiště srazil hlavama s německým obráncem Antonio Rudigerem, který za to obdržel od rozhodčího žlutou kartu. Hráč Chelsea byl po souboji zdravotně v pořádku, ale De Bruyne zůstal nadále ležet na hřišti v péči lekářů. Nakonec musel vystřídat a jeho místo na hřišti zaujal Gabriel Jesus.

Nyní už se belgický záložník svěřil s tím, co se stalo. "Ahoj lidi, právě jsem se vrátil z nemocnice. Moje diagnóza je akutní zlomenina nosu a zlomenina levé očnice. Cítím se OK, ale jsem pořád rozladěný ze včerejšího výsledku. Vrátíme se silnější," napsal De Bruyne na sociální sítě. 

Radost mohou mít fanoušci Manchesteru City alespoň z ligového titulu.

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události