Fotbal

Sparta představila další posilu. I pomocí nováckého seriálu Ulice

Sparta představila další posilu. I pomocí nováckého seriálu Ulice
Zdroj: Twitter @ACSparta_CZ

Novou posilou pražské Sparty je liberecký ofenzivní hráč Jakub Pešek, který se dokonce vešel i do nominace české reprezentace pro nadcházející EURO. Sparta jej představila pomocí seriálu TV Nova - Ulice.

Jakub Pešek je sedmadvacetiletý český fotbalista, který v poslední sezóně hrál za liberecký Slovan. Během roku se dostal i do reprezentace, kde jednou skóroval proti Skotsku. 

Ofenzivní fotbalista, který patří k těm hráčům, jejichž kvalita se ukazuje s přibývajícím věkem, dal v letošním ročníku Fortuna ligy šest branek a přidal sedm asistencí. 

Související obsah

Do Sparty se rychlonohý fotbalista vrací po šesti letech. V sezóně 2014/15 naskočil do jednoho utkání v tehdější Synot lize, dva starty si připsal také v domácím poháru.

Poté odešel do Českých Budějovic, kde hrál i ve druhé lize. V posledních třech letech nastupoval za Liberec, kde se vyprofiloval v jednoho z nejlepších hráčů české ligy. 

Související obsah

Sparta svou novou posilu představila v úterý po obědě a do představujícího videa zakomponovala také Vlastimila Peška ze seriálu Ulice. 

VIDEO: Společně s Jakubem Peškem bude Česko reprezentovat na EURU také bývalý Sparťan Pavel Kadeřábek:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události