Fotbal

Agüero se v Manchesteru loučil dárky za miliony, rozdával hodinky i auto

Ilustrační foto: Sergio Aguero, luxusní hodinky a automobil
Ilustrační foto: Sergio Aguero, luxusní hodinky a automobil Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram Sergio Aguero

O přestupu Sergia Agüera do Barcelony se již psalo, ale víte, jak argentinský útočník z Manchesteru City odešel? Kanonýr zaměstnancům klubu na rozloučenou rozdal dárky za miliony.

Agüero odchází do Barcelony po deseti letech strávených v Premier League. A za dlouhým a úspěšným působením u Citizens udělal krásnou tečku. Více než 60 zaměstnancům koupil luxusní hodinky značky Tag Heuer nebo Hublot, jejichž cena začíná na 30 tisících korun.

 

Na každé hodinky nechal ve španělštině vyrýt: “Děkuji! Kun Agüero.“ To však nebyl jediný štědrý kousek od nejúspěšnějšího střelce v klubové historii.


 

Údajně dal do tomboly také svůj nově zakoupený Range Rover, jehož cena rovněž sahá přes milion korun. Vůz vyhrál šťastlivý muž, který se stará o dresy a výstroj. A nakonec se Agüero rozloučil více než štědrým příspěvkem do společné kasy, ze které se o Vánocích kupují dárky pro další zaměstnance.

VIDEO: Více o přestupu ze CIty do Barcelony v reportáži níže:


Do Barcelony jde 32letý útočník jako hráč na volném trhu zadarmo. Katalánci tak za něj žádné peníze neutratili, zato Agüero se při odchodu pořádně plácnul přes kapsu. Holt v City strávil přes deset let, vsítil 184 gólů a pokořil rekord Wayna Rooneyho v počtu vstřelených gólů v dresu jednoho klubu anglické ligy.

 

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česká mužská štafeta musela na dvě trestná kola, vyhráli Norové

Štafetový závod ve švédském Östersundu se českým mužům příliš nepovedl. Čtveřice ve složení Krčmář, Štvrtecký, Václavík a Karlík dojela nakonec po dvou trestných kolech na 11. místě. Závod opanovali Norové, druzí byli Francouzi a třetí místo patřilo Rusku.

Krátká zpráva

Skvělý Michal Novák. Český běžec na lyžích dojel při SP v Lillehammeru pátý

Český běžec na lyžích Michal Novák zopakoval skvělý výsledek z minulého týdne a v závodě SP v norském Lillehammeru dojel pátý v závodě na 15 volnou technikou. Závod opanoval domácí Simen Hegstad Krüger.