Formule 1

Michael Schumacher přijímá návštěvy, blízký přítel řekl víc

Michael Schumacher přijímá návštěvy, blízký přítel řekl víc
Zdroj: Profimedia

Stav Michaela Schumachera je již dlouho zahalen rouškou tajemství. Od tragické nehody na lyžích uplynulo už více než sedm let a jeho stav se stále prokazatelně nelepší. Navíc jeho nejbližší okolí o něm odmítá jakkoli informovat. Po dlouhé době se k němu vyjádřil jeho blízký přítel Jean Todt.

Společně prožili velké množství úspěchů. Todt býval šéfem ve Ferrari a Schumacher pro něj jezdil. Elitní jezdec týmu zařídil celkem pět mistrovských titulů v řadě.

Není tedy divu, že k sobě našli cestu i v soukromém životě. Todt se stal blízkým rodinným přítelem a na svého kamaráda nezanevřel ani po všech těch nepříjemných událostech. 

V rozhovoru, který Todt poskytl italskému Corriere della Serra, uvedl, že Schumachera a jeho rodinu vídá alespoň dvakrát do měsíce.

Související obsah

"Mám s ním i celou jeho rodinou tolik krásných zážitků, že ho nemohu nechat samotného. Vše krásné, co jsme spolu prožili, je naší součástí a pokračuje to dál," nechal se slyšet bývalý šéf Ferrari. Podrobnosti o zdravotním stavu legendy Formule 1 ale neprozradil. 

Schumacherův syn se snaží jít v otcových stopách už několik měsíců jezdí ve Formuli 1

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události