Basketbal

LeBron po vypadnutí kašle na Olympiádu, bude propagovat film

LeBron James ve filmu Space Jam: Nový začátek a v reprezentačním dresu na OH v Londýně
Zdroj: Profimedia

Los Angeles Lakers v noci vypadli z play-off NBA, a tak se nabízelo, že by LeBron James mohl posílit americkou reprezentaci pro Olympijské hry v Tokiu. Hvězdný basketbalista to ale odmítl a radši bude propagovat svůj film.

James na začátku sezony projevil zájem reprezentovat svou zemi na letošních Olympijských hrách, a tak logicky po vypadnutí jeho týmu z vyřazovacích bojů přišla otázka, zda se hvězdný hráč k reprezentaci připojí.

Jenže loňský šampion odmítl. Raději se bude věnovat propagaci filmu Space Jam: Nový začátek, jehož je hlavní hvězdou.

"Nechám svůj kotník tak měsíc odpočívat a pak se na to vrhnu s Lolou, Tazem, Granny, Bugsem a dalšími z týmu. Takže doufám, že vás všechny uvidím na zápase," lákal v rozhovoru na svůj film.

Související obsah

"Mimo sezonu mám možnost odpočívat. Mám tři měsíce na to, abych se rekalibroval, dostal kotník do stoprocentní pohody, kde byl před zápasem s Atlantou. To je pro mě teď nejdůležitější," prozradil, že film není jediným důvodem, proč účast na Olympiádě odmítl.

Související obsah

Space Jam: Nový začátek navazuje na úspěšný film z devadesátých let Space Jam, ve kterém hrál hlavní roli Michael Jordan. V kombinaci hraného a kresleného filmu hrál Jordan basketbal s animovanými postavičkami.

V předkole play-off se LeBronovi dařilo, triple doublem poslal svůj tým do prvního kola:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Basketbal

Důležité Události