Fotbal

Fotbalový zloděj dopaden. Kromě sparťanské kabiny loupil i v Liberci

Fotbalisté Sparty i dalších ligových klubů si můžou oddechnout. Po několikatýdenním pátrání totiž policisté konečně chytili zloděje, jenž vykradl šatnu Letenských. Lupič měl navíc na svědomí i další krádeže ve fotbalovém prostředí.

Podle kriminalistů je totiž pachatel zodpovědný i za krádež kamery z fotbalového stadionu Liberce, ke které došlo v březnu letošního roku.

Lupič ale dotyčný předmět nedokázal prodat a hodil ho tak do Vltavy, kde ho policie následně našla. V dubnu se pak odhodlal k dalšímu činu, když vykradl šatnu fotbalové Sparty na stadionu v Ďolíčku.

 

"Recidivista za použití shodného klíče, který si opatřil, vstoupil v průběhu zápasu do kabin jednoho z fotbalových celků v Praze," stojí v prohlášení policie. Škoda se pohybovala v hodnotě přes devět set tisíc korun.


Související obsah

Krádežím je ale konec. Liberečtí kriminalisté totiž ve spolupráci s pražskými kolegy rozjeli úspěšné pátrání a pachatel je tak momentálně už ve vazební věznici."42letý muž se kriminalistům ke spáchání obou případů doznal, načež si vyslechl sdělení obvinění ze spáchání zločinu krádež a přečinu poškození cizí věci. V případě odsouzení mu tak může hrozit trest odnětí svobody v rozmezí od dvou do osmi let,"
dodává policie.
 

Samotnou krádež zachytily i kamery uvnitř stadionu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události