Fotbal

Mbappého nikdy neprodáme! Majitel PSG rezolutně popřel hráčův odchod

Mbappého nikdy neprodáme! Majitel PSG rezolutně popřel hráčův odchod
Zdroj: Profimedia

Kylian Mbappé nikdy Paris Saint-Germain neopustí. O tom je přesvědčen prezident klubu Nasser Al-Khelaifi, který tak rezolutně odmítl jakékoliv spekulace ohledně odchodu francouzské superhvězdy do Realu Madrid či jiného velkoklubu.

Mbappé tuto sezonu nastřílel za PSG 42 gólů a jeho odchod z francouzské metropole už vypadal na spadnutí. Proti tomu se ale silně ohradil majitel druhého týmu Ligue 1. "Aby bylo jasno, Mbappé zůstane v Paříži. Nikdy ho neprodáme a zároveň nedopustíme, aby odešel zadarmo," je si jistý katarský majitel klubu.

Mbappé má v Paříži platnou smlouvu do června roku 2022 a Al-Khelaifi udělá vše pro to, aby svou hvězdu udržel. "Kam by jako chodil? Jaký klub, co se týče ambicí, se může PSG vyrovnat? Můžu potvrdit, že vše jde podle plánu a doufám, že se dohodneme."

Související obsah

Majitel PSG také nepochybuje o hráčově motivaci v klubu zůstat. "Toto je Paříž, jeho město a jeho země. Nemá tu za cíl jen hrát fotbal, ale také posunout nahoru celé město, zemi i Ligue 1," je přesvědčen Al-Khelaifi.

Majitel klubu rovněž vyvrátil spekulace, že se Neymar chce vrátit do Barcelony. "Není žádné tajemství, že ho Barcelona chce zpátky. Ale chce to i Neymar? Ne!" zdůraznil rezolutně.

Ve francouzské lize Mbappé a spol. na titul nedosáhli. V tabulce je přeskočilo Lille a takto slavili jejich fanoušci. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události