Famózní Krejčíková postupuje dál. Pomstila obě české Karolíny kanárem

Barbora Krejčíková má skvělou formu. Připsala si devátou výhru v řadě a postoupila už do čtvrtfinále French Open. Nyní si poradila se Sloane Stephensovou, která v předchozích dvou kolech vyřadila Karolínu Plíškovou a Karolínu Muchovou, a postoupila do prvního grandslamového čtvrtfinále v životě. Američance povolila pouhé dva gamy.

Proti Plíškové a Muchové odehrála Američanka obě utkání suverénně. Neztratila v nich ani set a už si brousila zuby na další čestkou tenistku. Jenže tvrdě narazila. Krejčíková jí nedala nejmenší šanci.

Hned v prvním gamu svoji soupeřku brejkla a následně se dostala do vedení 4:1. Suverénní byla česká hráčka hlavně na podání, když prvních deset míčků putovalo na její stranu. Celý gam na servisu neztratila ani jednou a první set vyhrála jasně 6:2.

Do druhého setu vstoupila Krejčíková stejně dominantně. Vzala soupeřce podání, brejk potvrdila a stejný postup pak zopakovala ještě dvakrát. Výsledkem toho byl výsledek 6:0. Američanka tak opouštěla kurt s ostudným kanárem.

O semifinále si Krejčíková zahraje buďto s Američankou Gauffovou, nebo Tunisankou Jabeurovou.