Fotbal

Přesun do Zbrojovky se prý nekoná, majitel Plzně spekulace odmítá

Přesun do Zbrojovky se prý nekoná, majitel Plzně spekulace odmítá
Zdroj: Profimedia

Pikantní přestup se měl odehrát na fotbalovém poli. Majitel Viktorie Plzeň Adolf Šádek má totiž údajně převzít brněnskou Zbrojovku. Sám ředitel západočeského klubu však zprávu později jasně dementoval.

„S majitelem Zbrojovky Brno Václavem Bartoňkem mám nadstandardní přátelský vztah, nicméně na vstup do brněnského fotbalu se rozhodně nechystám. Možná tam došlo z jeho strany k nějakému nepochopení, ale já jsem v současnosti stoprocentním majitelem klubu FC Viktoria Plzeň a výkonu této funkce věnuji maximální úsilí a veškerou pozornost," zveřejnil Šádek zprávu na klubovém webu Viktorie Plzeň.
 

O pikantním přesunu informoval web idnes.cz a vše prý mělo být dohodnuté. Do funkce měl být Šádek uveden hned v úterý ráno.
 

Šádka si měl do týmu údajně vybrat majitel brněnského klubu Václav Bartoněk, který chtěl vrátit Zbrojovku opět zpátky do první ligy, a navíc ji tam udržet dlouhodoběji.


Související obsah

Všechny tyto informace však šéf plzeňského klubu vyvrátil. "Práce máme před zahájením nové sezony více než dost, tyto spekulace bych tedy chtěl tímto prohlášením zastavit a smést ze stolu," dodal Šádek.
 

Šádek už je zkušeným fotbalovým funkcionářem. V Plzni dříve plnil roli generálního manažera, ale od března je majitelem. Byl u největších úspěch západočeského klubu, včetně titulů a také u bojů v Lize mistrů.


Novým šéfem FAČR je Petr Fousek, jak chce změnit český fotbal:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Barbora Seemanová opět překonala český rekord

Nejlepší česká plavkyně Barbora Seemanová opět pokořila národní rekord. To se jí povedlo na závodech ISL v italské Neapoli. V závodě na 400 metrů volným způsobem udala nové maximum, které je nyní stanoveno na 4:02,09.

Krátká zpráva

Kvalifikaci na VC Ruska vyhrál překvapivě Norris

Velice zajímavá byla kvalifikace před Velkou cenou Ruska. První skončil Lando Norris z McLarenu a hned v závěsu byl Carlos Sainz z Ferrari. Favorizovaný Lewis Hamilton skončil na čtvrtém místě. Max Verstappen bude startovat z posledního místa, a kvalifikace se tak neúčastnil.