Ostatní sporty

Populární česká zpěvačka bude startovat na slavné Rallye Dakar

Zpěvačka Olga Lounová překvapila fandy motorsportu. Jako třetí Češka v historii pojede nejtěžší rally světa - slavný Dakar. Vyzkouší si roli navigátorky v kategorii Classic.

Populární zpěvačka má k motorsportu blízko. Přes 10 let jezdí rally a drifty. Teď jde ale ale ještě o level výš. "Já a Dakar, to je můj dětský splněný sen. Polovina koncertů je zrušena kvůli covidové situaci, takže mám prostor," prozradila slavná zpěvačka.

Na Dakaru už se byla podívat a chystá tvrdou přípravu. Navigovat bude zkušeného Martina Čábelu. "My si rozumíme skvěle, je to určitě lepší než jet s chlapem, to je jasné," usmívá se Čábela.

Související obsah

V týmu MRG bude kolegyní zkušených borců Milana Engla nebo Martina Michka. "Já doufám, že i v těch horších chvilkách na Dakaru nám třeba zazpívá, jak ten svět je dobrý," doplnil Michek. Na další Dakar už by prý Olga Lounová ráda jela dokonce jako řidička.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Ostatní sporty

Důležité Události

Krátká zpráva

Třinec je v čele extraligy, Sparta padla v nájezdech

Hokejisté Třince dokázali v rámci 8. kola Tipsport extraligy porazit Vítkovice 4:1 a dostali se do čela tabulky. Druhé jsou jen o skóre Pardubice, které zvládly ve středečním zápase porazit Spartu v samostatných nájezdech 2:1.