Ostatní sporty

Populární česká zpěvačka bude startovat na slavné Rallye Dakar

Zpěvačka Olga Lounová překvapila fandy motorsportu. Jako třetí Češka v historii pojede nejtěžší rally světa - slavný Dakar. Vyzkouší si roli navigátorky v kategorii Classic.

Populární zpěvačka má k motorsportu blízko. Přes 10 let jezdí rally a drifty. Teď jde ale ale ještě o level výš. "Já a Dakar, to je můj dětský splněný sen. Polovina koncertů je zrušena kvůli covidové situaci, takže mám prostor," prozradila slavná zpěvačka.

Na Dakaru už se byla podívat a chystá tvrdou přípravu. Navigovat bude zkušeného Martina Čábelu. "My si rozumíme skvěle, je to určitě lepší než jet s chlapem, to je jasné," usmívá se Čábela.

Související obsah

V týmu MRG bude kolegyní zkušených borců Milana Engla nebo Martina Michka. "Já doufám, že i v těch horších chvilkách na Dakaru nám třeba zazpívá, jak ten svět je dobrý," doplnil Michek. Na další Dakar už by prý Olga Lounová ráda jela dokonce jako řidička.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Ostatní sporty

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.