Ostatní sporty

Sportovní redaktor prokázal své šipkařské kvality a Dvořáka porazil

V rámci finálového kola české šipkařské Premier League proběhl také souboj mezi tváří Sportovních novin Petrem Plintovičem a UFC bijcem Davidem Dvořákem.

Rozhoz vyhrál David Dvořák a pro amatéry hodil tolik běžné číslo 26. Na to odpověděl Petr Plintovič parádně, když hodil 60. I nadále se více ukazovala zkušenost nováckého sporťáka, který měl v prvním legu dlouho průměr kolem 60 a nakonec zavřel doublem šest.

Ale nutno podotknout, že Dvořák se rozhodně nenechal zahanbit a šipky mu stále létaly kolem pole s číslem 19, takže určitě nehrál takzvané "kolo štěstí", které je kolikrát u amatérů vidět.

Ve druhém legu mohl už zavírat i David Dvořák, ale zavírání mu nešlo podle plánu, čehož Plintovič využil, i když se hodně trápil, tak nakonec trefil double mistrů, tedy double jedna. Nakonec tak svého soupeře porazil 2:0 na legy.

"Jsem rád, že jsem vyhrál. Nečekal jsem to. Ale odveta v ringu se nechystá. Myslím, že diváci by nechtěli vidět dvousekundový zápas," smál se po zápase Plintovič.

"Já bych se docela i pochválil. Nikdy jsem tento druh šipek nehrál. Sice jsem nevyhrál, ale celkově to šlo," byl se svým výkonem spokojen David Dvořák. "Moc jsem si to ale užil, ale budu asi muset ještě potrénovat," ví Undertaker.

Světovou šipkařskou Premier League v letošním roce překvapivě ovládl Jonny Clayton:

K tématu Ostatní sporty

Fuksa má další stříbro z MS, opět ho porazil pouze Němec Scheibner

Další stříbro do sbírky si připisuje kanoista Martin Fuksa. Český závodník tentokrát skončil druhý v závodě mistrovství světa na 500 metrů. Stejně jako v sobotu na kilometrové trati ho i v neděli porazil Němec Scheibner.