Ostatní sporty

Sportovní redaktor prokázal své šipkařské kvality a Dvořáka porazil

V rámci finálového kola české šipkařské Premier League proběhl také souboj mezi tváří Sportovních novin Petrem Plintovičem a UFC bijcem Davidem Dvořákem.

Rozhoz vyhrál David Dvořák a pro amatéry hodil tolik běžné číslo 26. Na to odpověděl Petr Plintovič parádně, když hodil 60. I nadále se více ukazovala zkušenost nováckého sporťáka, který měl v prvním legu dlouho průměr kolem 60 a nakonec zavřel doublem šest.

Ale nutno podotknout, že Dvořák se rozhodně nenechal zahanbit a šipky mu stále létaly kolem pole s číslem 19, takže určitě nehrál takzvané "kolo štěstí", které je kolikrát u amatérů vidět.

Ve druhém legu mohl už zavírat i David Dvořák, ale zavírání mu nešlo podle plánu, čehož Plintovič využil, i když se hodně trápil, tak nakonec trefil double mistrů, tedy double jedna. Nakonec tak svého soupeře porazil 2:0 na legy.

Související obsah

"Jsem rád, že jsem vyhrál. Nečekal jsem to. Ale odveta v ringu se nechystá. Myslím, že diváci by nechtěli vidět dvousekundový zápas," smál se po zápase Plintovič.

"Já bych se docela i pochválil. Nikdy jsem tento druh šipek nehrál. Sice jsem nevyhrál, ale celkově to šlo," byl se svým výkonem spokojen David Dvořák. "Moc jsem si to ale užil, ale budu asi muset ještě potrénovat," ví Undertaker.

Světovou šipkařskou Premier League v letošním roce překvapivě ovládl Jonny Clayton:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Ostatní sporty

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.