Hokej

Bostonští veteráni chtějí zůstat. Hvězda nevylučuje návrat do Česka

Bostonští veteráni chtějí zůstat. Hvězda nevylučuje návrat do Česka
Zdroj: koláž tn.cz / Profimedia

Legendy moderního hokeje v Bostonu se nehodlají s týmem loučit. Brankář Tuukka Rask i český útočník David Krejčí po sezóně pronesli, že si neumí představit jiné angažmá než právě to v Bostonu.

“Nedovedu si představit, že bych hrál někde jinde. Miluji svůj tým i celé město,” pronesl Krejčí, který podle svých slov potřebuje čas na přehodnocení své kariéry. Krejčímu letos končí smlouva.

Zároveň šternberský rodák přiznal, že jeho následující rozhodnutí nebude založeno na financích. Krejčí aktuálně bral více jak sedm miliónů dolarů (více jak 151 miliónů korun).

Boston vypadl ve čtvrtfinále play-off, které se letos nehrálo v rámci konferencí jako kdysi. Boston nestačil na New York Islanders.

Související obsah

Kontrakt končí v letošním létě také dlouholeté gólmanské jedničce Raskovi, který je naprosto stejného názoru jako spoluhráč Krejčí. “Nebudu hrát jinde než za Bruins,” odpovídal chladně finský brankář.

Jaká je budoucnost pětatřicetiletého brankáře Bruins? Pokud mi Boston nenabídne novou smlouvu, tak kdo ví. Možná půjdu do Finska, kde vlastním tým. Možná se vrátím opět do Česka,” řekl Tuukka Rask.

Během poslední výluky nastupoval Rask v dresu plzeňské Škodovky, kde odchytal sedmnáct utkání a zapsal úspěšnost zákroků na 92,5%.
 

VIDEO: David Krejčí letos zářil v dresu Bostonu a byl důležitým článkem týmu: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události