Fotbal

Sparta má nové dresy. Jsou královské, zní od fanoušků

Sparta má nové dresy. Jsou královské, zní od fanoušků
Zdroj: koláž tn.cz / Twitter @ACSparta_CZ

Tři hvězdy, tři pruhy a jeden tým. Fotbalová Sparta jde do nové etapy, v pondělí ráno představila nové dresy, která dodala nově firma Adidas. Na nových dresech se již honosí nové logo, které zpočátku nebylo kladně přijímáno.

Sparta na nové dresy poutala v několika příspěvcích na sociálních sítích a v neděli fanoušky napínala, že v dalším příspěvku dresy oficiálně představí. Stalo se tak minutu po deváté hodině, kdy Letenští představili promo video.

Zmiňované video popisuje cestu mladého fanouška se starší sadou dresů, který se dostane až na zápas Sparty, kde si starý dres vymění za ten nejaktuálnější.

Související obsah

Sparta zatím představila domácí rudou sadu, kde již lze najít nové logo. Na pravém prsu z pohledu hráče je nový dodavatel Adidas a zezadu najdeme nápis Sparta. Logo se nachází i na kraťasech.

Později Sparta přišla také s bílou venkovní sadou. Barvě dresů se podřídilo i logo, které je pouze rudé a bílé. Dresy mají i rudé límečky či okraje. Fanoušci v dresech vidí slavný Bayern Mnichov.

Názory fanoušků na start nové identity jsou odlišné. „Ty dresy jsou absolutně královský! Dejte ven permice, ať to můžu hned koupit,“ radoval se jeden z příznivců na Twitteru. Přicházely i opačné názory. “V jednoduchosti je sice krása, já si ale nemůžu pomoct, mně to přijde jako děsná nuda,“ psal zase další fanoušek.

VIDEO: Na začátku června představovala Sparta například i posilu:


TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Barbora Seemanová opět překonala český rekord

Nejlepší česká plavkyně Barbora Seemanová opět pokořila národní rekord. To se jí povedlo na závodech ISL v italské Neapoli. V závodě na 400 metrů volným způsobem udala nové maximum, které je nyní stanoveno na 4:02,09.

Krátká zpráva

Kvalifikaci na VC Ruska vyhrál překvapivě Norris

Velice zajímavá byla kvalifikace před Velkou cenou Ruska. První skončil Lando Norris z McLarenu a hned v závěsu byl Carlos Sainz z Ferrari. Favorizovaný Lewis Hamilton skončil na čtvrtém místě. Max Verstappen bude startovat z posledního místa, a kvalifikace se tak neúčastnil.