MMA

Dát někomu za 3 miliony do držky je dobré, vzkazuje Marpo Mariankovi

Dát někomu za 3 miliony do držky je dobré, vzkazuje Marpo Mariankovi
Jon Mariánek a Marpo Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Kontroverzní youtuber Jon Marianek a známý český rapper Marpo na sobě nenechají nit suchou. Ve hře je aktuálně zápas mezi těmito dvěma borci, kteří si navzájem posílají vzkazy nejen přes sociální sítě.

Naposledy se Marpo, vlastním jménem Otakar Petřina, vyjádřil pro radio Evropa 2. "Dát někomu za tři mega do držky, to je docela dobré," odpovídal Marpo na otázku, zda by do souboje s Jonem Mariankem šel.

"Dejme tomu, že s Jakem Paulem asi někdy trénoval, ale reálný zápas je úplně něco jiného. Najednou na tebe působí stres, jsou tam lidi. On není zvyklý vystupovat před lidmi," pokračoval Marpo.

Související obsah

Právě k Marpovi se Jon Marianek vyjadřuje ve svém nejnovějším videu. "Taťko Marpo, ať mi napíše tvůj management nebo manažer, jestli nějakého máš. Ozvi se, nějak to pošéfíme. Ale abys nedopadl jako Ben Askren," vyzval youtuber rappera s odkazem na poslední zápas Jakea Paula, který právě Askrena knockoutoval už v prvním kole.

"MMA komunitu jsem nasr*l, protože jsem nějaký kluk z Ameriky, který má peníze, nikdy nic nedokázal, má prostě jenom štěstí. Já nenadávám klukům, co dřou a potí krev. Když se vrátím do Česka, tak si dáme všichni trenál," vyzval Marianek českou fighterskou komunitu.

Související obsah

"Dáme si trenál, kdo toho zvládne víc. Já tady trénuju dvakrát denně. Nechci vám to mít za zlé, ale nemakáte víc než ostatní," doplnil Marianek.

Jestli se oba borci nakonec střetnou, je zatím ve hvězdách. Marianek už dříve vyzval na souboj Vémolu, kterému by se měl na podzim postavit právě Marpo.

Už dříve vyzval Marianka na souboj herec Jakub Štáfek:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události