Fotbal

Messi se nestačil divit. Spoluhráči mu připravili narozeninové překvapení

Lionel Messi slaví 34. narozeniny
Lionel Messi slaví 34. narozeniny Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram Lionel Messi

Fotbalový génius Lionel Messi je zase o rok starší a spoluhráči z národního týmu mu k té příležitosti připravili noční překvapení. Podívejte se.

Messi slavil 24. června 34. narozeniny. A spoluhráči z argentinského nároďáku, který momentálně hraje Copa América, se rozhodli, že se velký den musí náležitě oslavit.
 

Hráči jako Angel Di Maria, Nicolás Otamendi či Leandro Paredes vešli do oslavencova pokoje, zpívali narozeninovou píseň a Messiho obdarovali dárky jako je kšiltovka či láhev vína. Poté gólový maestro obdržel i narozeninový dort.


 

Se vším se Messi podělil na sociálních sítích a na noční narozeninové přepadení reagovala i jeho žena Antonela Roccuzzová. Ta si do své celoživotní lásky pořádně rýpla. “Chudák, můj staroušek už skoro spal, už pro něj bylo pozdě,“ reagovala na vtrhnutí spoluhráčů do Messiho ložnice. Sama poté přidala přání a společné fotky z různých časů.


 

Messi nyní s národním týmem bojuje o titul mistra Jižní Ameriky. Argentině úspěch z velkého turnaje roky uniká. V roce 2014 podlehla ve finále mistrovství světa Německu 0:1 a v roce 2016 ve finále Copa América prohrála na penalty s výběrem z Chile.

Související obsah


 

Stejně tak se čeká na potvrzení o budoucím Messiho angažmá. Za necelý týden bude volným hráčem, ale podle španělských médií má prodloužit smlouvu s Barcelonou na další dva roky. Oficiální oznámení má příjít během tohoto týdne Více v reportáži níže:
Jeden z nejlepších hráčů světa ma na kontě 925 profesionálních zápasů, 745 gólů, 34 trofejí a pětkrát získal zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu planety.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události