Fotbal

Tři miliardy za dalšího Angličana! Manchester City chystá nabídku

Anglický reprezentant Jack Grealish
Zdroj: Profimedia

Přestože Manchester City vyhrál poslední ročník anglické fotbalové Premier League s luxusním náskokem dvanácti bodů, v mezisezonní přestávce nelení a hodlá utrácet miliardy za hvězdné posily. V hledáčku Citizens je delší dobu Harry Kane a nyní klub z Manchesteru chystá další několikamiliardovou nabídku.

Úřadující mistr anglické ligy nenechává nic náhodě a chce získat další megahvězdy z Premier League. Zájem o Harryho Kanea je veřejně známý již delší dobu a nyní chce Manchester City, nezávisle na tomto přestupu, získat dalšího anglického reprezentanta.

Jack Grealish byl letos velkým ofenzivním tahounem Aston Villy s šesti vstřelenými brankami a dvanácti asistencemi v Premier League. V pětadvaceti letech je kapitánem tradičního celku a nyní by ho rád ulovil mistr ligy.

Britská média se shodují, že částka za Grealishe by měla být sto milionů liber (téměř tři miliardy korun), a Daily Mail dokonce píše, že obchod už je dohodnutý.

Související obsah

Takováto investice by zruinovala většinu klubů, ale Manchester City je na tom jinak. Za Harryho Kanea údajně nabídl rovněž sto milionů liber, jenže Tottenham si ho cení na 150 milionů (téměř čtyři a půl miliardy korun), takže Grealishův megapřestup nemusí být tím největším v jednom přestupovém období od jednoho klubu.

Grealish i Kane jsou nyní s anglickou reprezentací na Euru, kde společně trénují:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události