Milan Škoda

Brácha střídá bráchu. O Milana máme vážný zájem, potvrdil šéf Boleslavi

Brácha střídá bráchu. O Milana máme vážný zájem, potvrdil šéf Boleslavi
Milan Škoda | Zdroj: profimedia.cz

Milanu Škodovi končí smlouva v Tureckém Rizesporu a od července bude volným hráčem. Velmi intenzivně se o něj zajímá i Mladá Boleslav, kde by měl nahradit svého bratra Michala, jenž zamířil do Českých Budějovic. "Máme o něj velký zájem, který cítíme i z jeho strany. Tento příchod je reálný," potvrdil pro Nova Sport prezident klubu Josef Dufek.

Bývalý fotbalový reprezentant do Turecka přestoupil ze Slavie loni v lednu a ve 46 zápasech tam nastřílel 19 gólů. 30. června mu tam ale končí smlouva, kterou prodlužovat nebude. Jeho dalším působením by měla být Mladá Boleslav.

"O Milana Škodu máme vážný zájem. Cítíme, že je zájem i z jeho strany. Jednání, ale stále probíhají jak s ním, tak s agentem. Jeho příchod je reálný," potvrdil prezident Mladé Boleslavi Josef Dufek.

Související obsah

"Chtěl bych ho jako mentora pro naše mladé hráče, aby od něj čerpali jeho velké zkušenosti, které nabral během kariéry, podobně jako tomu je u Marka Matějovského," vysvětlil, jaké má plány s útočníkem s devatenácti reprezentačními starty.

Slavia získala třetí posilu. Do Edenu přišel Nigerijec Ekpai

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události