Baseball

Hvězdný nadhazovač čelí vážnému obvinění. Ženu při sexu mlátil a škrtil

Hvězdný nadhazovač čelí vážnému obvinění. Ženu při sexu mlátil a škrtil
Zdroj: Profimedia

Hvězdný baseballový nadhazovač Trevor Bauer, který hraje za Los Angeles Dodgers, čelí vážnému obvinění, že během sexuálního kontaktu se ženou užil nepřiměřeného násilí. Soud by se měl konat 23. července, kde by měl vše vysvětlit. 27letá žena je ale ve svém prohlášení poměrně přesvědčivá.

Bauer ji poprvé kontaktoval 18. dubna na Instagramu a následně se domluvili, že se sejdou v jeho domě. Chvíli se domlouvali a poté se přesunuli do ložnice. "S pohlavním stykem jsem souhlasila, ale rozhodně ne s tím, co se dělo dál," uvedla žena v prohlášení.

Následně měl Bauer použít jejít dlouhé vlasy, kterými ji škrtil, a opakovaně ji během sexu bil do obličeje. Bauer se ale brání, že se na styku domluvili a žena souhlasila s tím, že to bude "trochu tvrdší".

Související obsah

"Když jsem se probudila z bezvědomí, tak první, co si pamatuju, že mě Trevor praštil do obličeje. Ale je možné, že mě praštil ještě dřív," uvedla žena, která soudu poslala fotografie, kde má dva velké monokly, poškrábaný obličej a pořezané rty. 

17. května šla žena na vyšetření do nemocnice, kde jí bylo diagnostikováno akutní poranění hlavy a napadení ručním škrcením. Odmítla ale vznést obvinění, protože se bála o své soukromí a další následky, které to mohlo mít. O den později ji ale policie vyslechla a přiměla ji, aby zavolala Bauerovi a přiměla ho se přiznat. 

Související obsah

Bauer ale veškerá obvinění popírá a společně se svými právníky je připraven se bránit. S vysvětlením bude muset přijít 23. července po předvolání z pondělí 28. června.

"Pan Bauer měl se ženou krátký sexuální vztah, na kterém se oba dohodli. Máme důkazy o tom, že žena požaduje drsné sexuální setkání zahrnující dušení a plácání do obličeje. Při obou setkáních žena přijela ze San Diega do hráčovy rezidence v Pasadeně, kde pokračovala v diktování toho, co po panu Bauerovi chtěla a on udělal pouze to, co bylo požadováno. Po sexu od pana Bauera odešla s úsměvem na rtech, kdy s ním ještě koketovala," stálo v prohlášení od Bauerových právníků.

Bauer v únoru podepsal s Los Angeles Dodgers tříletou smlouvu, díky které si vydělá 102 milionů dolarů (2,2 miliardy korun) a k tomu dostal 40 milionů dolarů (860 milionů korun) poté, co vyhrál National League Cy Young Award 2020.

Baseballista Austin Hedges dostal od soupeře pořádnou ránu do hlavy

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události