UFC

Bývalý zápasník UFC unikl smrti. Po strašlivém zážitku se vybírají peníze

Bývalý zápasník UFC unikl smrti. Po strašlivém zážitku se vybírají peníze
Zdroj: Profimedia

Bývalý zápasník z organizace UFC, který se aktuálně pere v XMMA, měl se svoji rodinou vážnou nehodu a podle informací unikli smrti. Celá rodina Johna Dodsona byla již propuštěna z nemocnice. Zápasníkův manažer Ricky Kottenstette zahájil sbírku.

Incident se odehrál v pátek večer, kdy John Dodson společně se svou rodinou vyjel na dovolenou do Texasu. Na tu ale nedojeli, jejich auto skončilo mimo silnici a pohled na něj vypadá opravdu děsivě. 

Jen s podivem se bývalému zápasníkovi z organizace UFC nic nestalo. Celá rodina byla hned ráno propuštěna z nemocnice. Zápasníkův manažer Ricky Kottenstette na nic nečekal a zahájil sbírku pro rodinu.

Související obsah

Podle jeho slov měla rodina velké štěstí. Mimo přerušení dovolené se Dodsonovi budou vzpamatovávat z negativního zážitku i psychicky. Na svých sociálních sítích se vyjádřil i samotný zápasník. Přidal například fotku zničeného auta. 

"Všichni jsme naživu a nikdo není vážně zraněn. Auto, do kterého jsme narazili, bylo ponecháno uprostřed dálnice a narazilo do něj také další vozidlo. Neměl žádné výstražné světlo, žádné světlice a žádné další varování, aby nám to dal vědět. Narazil jsem do auta a otočili jsme se. Nevím kolikrát, ale naštěstí nám svodidla zabránila v pohybu do protisměru. Ten chlap uprchl, když viděl, jak se moje vozidlo rozjelo. Musím nekonečně poděkovat za design SUV, protože to chránilo mou rodinu a mě před smrtí. Máme štěstí, že nikdo nezemřel, můžeme se dožít dalšího dne a připomenout si, jaké máme štěstí. Život je krátký a vy nevíte, kdy to skončí, tak si ho užívejte, dokud můžete," vzkázal Dodson na sociálních sítích. 

Šestatřicetiletý rodák z Nového Mexika nastoupil do celkem sedmnácti zápasů v UFC s pozitivní bilancí deseti výher a sedmi porážek. Aktuálně nastupuje v XMMA a nejbližší zápas musel zrušit.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události