Golf

Úspěšný golfista dohrál, za zneužívání dostal dva roky za mřížemi

Úspěšný golfista dohrál, za zneužívání dostal dva roky za mřížemi
Zdroj: Profimedia

Bývalý vítěz Masters i US Open Ángel Cabrera byl odsouzen ke dvěma letům ve vězení. V Argentině si tento trest vyslechl poté, co obtěžoval bývalou přítelkyni Torresovou Manovou.

Cecilia Torresová Manová, se kterou Cabrera chodil mezi roky 2016-2018 není zdaleka první ženou, která si na úspěšného golfistu stěžovala. Bývalá manželka Silva Rivaderová i bývalá partnerka Micaela Escuderová argentinského rodáka taktéž nařkli z obtěžování, napadání a vyhrožování. 

Cabrera u soudu popřel jakékoliv provinění. K trestu nastoupil ihned po vynesení rozsudku. Odsouzen byl ke dvěma rokům ve vězení. 

Související obsah

„Jeho situace je mnohem složitější,“ řekla prokurátorka Laura Battistelliová televizní stanici Todo Noticias. „Má další obvinění a existují i ​​další oběti,“ dodala. Cabrera byl ve vězení už od ledna. Minulý měsíc byl vydán z Brazílie.

Cabrera zvítězil na US Open v roce 2007, když o jednu ránu porazil Tigera Woodse a Jima Furyka. V roce 2009 získal další velké vítězství na Masters. Na PGA Tour Cabrera zvítězil celkem třikrát.

VIDEO: Vtipně v golfovém duchu slavil své vítězství na MotoGP Fabio Quartararo:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Golf

Důležité Události