Fotbal

Ani Real, ani Neapol! Tomáš Vaclík nejspíše zamíří do Řecka

Se jménem Tomáše Vaclíka bylo po jeho konci v Seville spojováno hned několik klubů. Prvně se spekulovalo o Realu Madrid, následně o Neapoli a nyní má prý namířeno do řeckého Olympiakosu.

Českému 32letému gólmanovi letos na konci sezóny vypršela smlouva v Seville, a jako volný hráč tak může zamířit kamkoliv. A podle posledních zpráv z řeckých médií povedou jeho kroky do Olympiakosu Pireus.

Do Řecka by měl odletět v neděli, kdy by měl s klubem podepsat smlouvu. Ve dvojici by měl doplnit portugalského brankáře Josého Sá.

O Vaclíkově budoucnosti se hodně mluvilo už v průběhu Eura, na kterém český tým dotáhl až do čtvrtfinále. V něm výběr Jaroslava Šilhavého nestačil na Dánsko.

Související obsah

Olympiakos v loňském ročníku získal suverénním způsobem řecký titul, když druhý PAOK za sebou nechal o 26 bodů. Pireus tak může v následujícím ročníku zabojovat o Ligu mistrů.

Vaclík má za sebou naposledy štaci v Seville, se kterou vyhrál Evropskou ligu. Dříve působil v Basileji, se kterou si došel třikrát pro mistrovský titul a jeden pohár. Titul získal i s pražskou Spartou.

Na letošním mistrovství Evropy odchytal Vaclík parádní zápas proti Skotsku. Takto svůj výkon zhodnotil:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události