MMA

Štvanice přichází o hlavní tahák! Terminátora zastavilo zranění

Štvanice přichází o hlavní tahák! Terminátora zastavilo zranění
Karlos Vémola - šampion Oktagonu Zdroj: Profimedia

Galavečer OKTAGON 26 na pražské Štvanici přichází o hlavní hvězdu večera. Karlos Vémola kvůli zranění musel odstoupit a vzdát se šance na znovuzískaní titulu.

Ikonický turnaj na Štvanici měl být událostí, kdy Karlos Vémola znovu dobude odebraný titul střední váhy. V červenci se měl střetnout s polským vyzyvatelem Marcinem Naruszczkou, ale tvrdý trénink si vyžádal svou daň a zápas se odkládá.
 

“Karlos Vémola musí odstoupit ze zápasu na Štvanici. Po sérii několika zranění není nakonec kvůli utrženému tricepsu, i přes veškerou snahu, schopen nastoupit k titulovému duelu,“ informovala organizace na sociálních sítích.

Promotéři hledali náhradu a ta záhy přišla. Polskému veteránovi se v bitvě o titul prozatimního šampiona postaví mezi fanoušky oblíbený Samuel Krištofič, přezdívaný Pirát. Ten by si výhrou mohl zasloužit vysněný duel právě s Karlosem.
Operované koleno, rameno, či problémy s krční páteří a to je jen část zranění Karlose Vémoly. Utrženému tricepsu předcházel zánět lokte, ale tím se Terminátor zastavit nenechal.

 

Vémola se stal šampionem na konci roku 2020, kdy porazil Alexe Lohorého. Tři měsíce na to zničil Milana Ďatelinku, ale i přes výhru o pás přišel kvůli nesplnění váhového limitu.

Související obsahV červnu televize Nova náhlédla do zápasníkova soukormí. Rozpovídal se třeba o plánech se snoubenkou Lelou Ceterovou i o tom, jak se bude jmenovat jejich další potomek:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události