Obránce Carlo zůstává v Bostonu, Weber a Landeskog žijí v nejistotě

Obránce Carlo zůstává v Bostonu, Weber a Landeskog žijí v nejistotě
Zdroj: Profimedia

S blížícím se rozšiřovacím draftem, ve kterém si bude hráče vybírat nový tým Seattle Kraken, roste také nejistota některých hokejistů, kde budou nadále hrát. Shea Weber a Gabriel Landeskog se možná objeví mezi nechráněnými hráči, naopak obránce Brandon Carlo zůstane v Bostonu.

Carlo z Bruins podepsal kontrakt hned na šest let a ročně by si měl vydělat 4,1 milionu dolarů (cca 88,6 milionu korun). V týmu Medvědů působí od sezony 2016/2017.

Naopak zkušený Shea Weber hraje NHL už od roku 2005, několik let působil v Nashvillu, následně se stěhoval do Montrealu. Nyní je možné, že se 35letý obránce stane nechráněným hráčem a mohl by tak posílit tým Seattle Kraken, jenž si bude vybírat hokejisty v rozšiřovacím draftu 21. července.

Související obsah

Stejný osud by mohl potkat i Gabriela Landeskoga, který se nemůže dohodnout s Coloradem na nové smlouvě. O 28letého švédského útočníka má ale také velký zájem St. Louis.


Novou smlouvu podepsal také brankář Josef Kořenář:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Jágr a spol. schytal od Sparty šest gólů, Pardubice opět vítězné

Tipsport extraliga - 30. kolo Liberec - Vítkovice 4:3 v prodloužení, Karlovy Vary - Litvínov 2:3, Zlín - Pardubice 1:4, Kladno - Sparta 0:6, Mladá Boleslav - Třinec 0:3, Mountfield HK - České Budějovice 3:2 v prodloužení, Olomouc - Brno 0:2