Olympijské hry

První report z olympiády: Kajakář Dostál promluvil o dění v Japonsku

První report z olympiády: Kajakář Dostál promluvil o dění v Japonsku
Zdroj: Profimedia

Kajakář Josef Dostál už je v Japonsku, kde absolvuje závěrečný kemp. Navíc se na sociálních sítích svěřil se svými aktuálními pocity. Zatím stále čeká na svou loď, se kterou zabojuje o další medaili.

"Moc Vás všechny zdravím z Japonska z aklimatizačního a závěrečnýho kempu před olympiádou. Jsme v krásným komplexu v malý vesničce, kde nás každý den testují a hlídají, abychom nikam nechodili. Jsou tu přísná covid-opatření, a abychom nezdrhli za plot, tak nás hlídá asi 20 Japonců, takže běhání okolo baráku je fakt pecka," říká trojnásobný olympijský medailista.

Josef Dostál pak také promluvil o samotném tréninku na vodě. Zatím stále nemůže jezdit na své lodi. "Naštěstí můžeme jezdit na japonských lodích, protože ty naše, poslané v květnu, ještě nedorazily. Japonská loď je trošku jiná, ale aspoň se do ní vejdu. V úterý večer už by snad měla doletět i moje vosička (loď). Jinak dnešní trénink byly dva rozložený kiláky, při kterých jsme krásně zmokli, ale frčelo mi to parádně, tak jsem celkově spoko," říká spokojený kajakář.


Související obsah

Jak Josef Dostál vzpomínal na olympiádu v Riu, kde kromě bronzu získal také stříbro v K1:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Olympijské hry

Důležité Události