Fotbal

O přestupu Krmenčíka už je jasno. Posílí pražský klub

O přestupu Krmenčíka už je jasno. Posílí pražský klub
Zdroj: Profimedia

Reprezentační útočník Michael Krmenčík se vrací do české ligy. Od nové sezony posílí pražskou Slavii. S touto informací přišel web aktuálně.cz, který ji údajně zjistil od zdroje blízkého klubu. Sám Jaroslav Tvrdík ale informaci stále ještě nepotvrdil.

Tým z vršovického edenu by měl novou posilu představit ve středu na tiskové konferenci. Jedná se tak už o pátého nového hráče, který bude oblékat sešívaný dres. Slavia by měla za osmadvacetiletého útočníka zaplatit 65 milionů korun. 

Krmenčík se do české ligy vrací po roce a půl, když mezitím nastupoval za belgické Bruggy a hostoval v řeckém PAOK. Během této doby nastřílel dvanáct gólů, ale příliš mnoho prostoru na hřišti nedostávala a na úspěšná léta ve Viktorii Plzeň mohl jen vzpomínat.

Související obsah

O návratu do Prahy Krmenčík sám informoval před několika dny, když na svůj instagramový účet přidal fotografii svého nového bytu v Dejvicích s popiskem New home (Nový domov).

Jaroslav Tvrdlík ale na sérii článků o nové posile reagoval na Twitteru následovně: "Hodně předčasná informace. O hráče stojíme, ale pozice klubu jsou stále velmi vzdálené."

První rozhovor Srdjana Plavšiće po přestupu do Slavie

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události